Heb je nog een vraag?

Bekijk hier de veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen

Wij kunnen ons voorstellen dat je nog vragen hebt. Hieronder een overzicht van de veelgestelde vragen. Staat jou vraag er niet tussen? Neem gerust contact met ons op.

Seizoen 2026

Nee, wij gebruiken de wintermaanden om het terrein op te knappen en om zelf even op vakantie te gaan. De vakantiehuisjes zijn enkel te huur voor een langere periode wanneer je in een verbouwing/verhuizing etc. zit.

In april gaat het kampeerterrein en de accommodaties weer open voor seizoen 2026. Vanaf 1 november2025 10.00 uur kun je bij ons reserveren voor 2026. 

Vanaf 1 november 2025 10.00 uur kun je bij ons reserveren voor 2026. 

Bij ons is in het hoogseizoen (meivakantie, Hemelvaart, Pinksteren en de zomervakantie) de maximale groepsgrootte  drie kampeerplekken en/of accommodaties, dus maximaal drie gezinnen. Buiten deze periode is in overleg soms ook een vierde kampeerplek/accommodatie mogelijk. Let op: ons terrein is niet geschikt voor vriendengroepen, collega’s of bedrijfsuitjes.

Kamperen

Als je zeker wilt zijn van een plekje, is het verstandig te reserveren. 

Bij een verblijf korter dan een week, kunnen wij geen voorkeursplek toezeggen. Uiteraard houden wij waar mogelijk rekening met ieders wensen. Dit houdt tevens in, dat wij zeker in het hoogseizoen niet kunnen garanderen dat je naast elkaar kan staan als je met z’n tweeën komt. Ons terrein is niet heel groot, dus het is nooit heel ver weg.  

Uiteraard willen wij het liefste iedereen hun plek van voorkeur kunnen geven. Dit gaat helaas niet altijd. Zeker in het drukke seizoen (vanaf eind april tot begin september) is er een vrij grote kans dat jullie niét naast elkaar kunnen staan. Wij doen ons best jullie waar mogelijk wel zo dicht mogelijk bij elkaar te plaatsen. 

Je bent op de kampeerplek welkom vanaf 13.30 uur. We vragen je op de dag van vertrek voor 11.00 uur van de kampeerplek te vertrekken. 

Waar mogelijk laten wij gasten graag zelf een plek kiezen. Vanwege de verschillende wisseldagen, is dit helaas lang niet altijd mogelijk. Je kunt altijd aangeven of je voorkeur hebt voor zon/schaduw of welke zijde van de camping jouw voorkeur heeft. Waar mogelijk houden wij hier rekening mee. 

De tijd tussen aankomst en vertrek hebben wij hard nodig om alles weer in orde te krijgen voor de volgende gasten: gras maaien, het sanitair gebouw en de accommodaties schoonmaken en zelf nog even lunchen. Daarom vragen wij je om rekening te houden met deze tijden. Wil je eerder komen of later vertrekken? Overleg met ons voor de mogelijkheden. Van mei t/m augustus lukt dit vanwege de drukte meestal niet. Wil je op de dag van vertrek langer blijven? Tijdens je verblijf kun je overleggen of er ruimte is voor een late check out. Wil je er zeker van zijn dat je op de dag van vertrek langer gebruik kunt maken van de kampeerplek, dan adviseren wij een dag extra te boeken.

Op dit moment hebben wij 8 ampère stroom op de plek. Mocht dit niet voldoende zijn, kunnen wij dit eventueel nog ophogen. Overleg met ons voor de mogelijkheden.

Ja, dat mag. Het gaat om een bijzettent, deze mag maximaal 4 m2 zijn. 

Om onze grasmat zo mooi mogelijk te houden is het niet toegestaan om plastic zeil, worteldoek of dicht tenttapijt in uw voortent of luifel te leggen. Onder dicht plastic stikt het gras en sterft het af. Niet erg voor u, maar wel voor degenen die na u komen en voor ons. Doorgroeimatten zijn wel toegestaan. Dit zijn rubberen matten met zichtbaar kleine gaatjes erin, deze zijn in elke kampeerwinkel in diverse kleuren verkrijgbaar. Het gras kan hier doorheen groeien en stikt niet. Let op, worteldoek valt hier niet onder en is dus niet toegestaan. Kamperen met een tent of vouwwagen met een vast grondzeil is geen probleem, er mag echter geen extra plastic of dicht grondzeil gebruikt worden op plaatsen waar geen vast grondzeil aanwezig is.

Ja, wij beschikken over een stortplek voor het chemisch toilet.

Nee, wij hebben geen aparte camperplekken. Ons terrein ligt op een zandrug en is ook na een flinke bui goed bereikbaar met campers.

Dit willen wij liever niet. Wij hebben een auto luwe camping om de rust en veiligheid voor iedereen te behouden. Hiervoor vragen wij je om tussen aankomst en vertrek niet te rijden met jou kampeermiddel. Is dit toch nodig? Graag dan eerst even met ons overleggen. 

Ja, wij hebben zowel een loosplek als watertap voor campers op ons terrein.

Nee, onze camping is niet geschikt voor seizoensplekken. 

Nee, ons terrein is niet geschikt om een partytent op te zetten. Wij hebben diverse ruimtes, waaronder een overdekt terras en een binnenruimte waar je gebruik van kunt maken.

Nee, wij zijn een auto luwe camping. Natuurlijk mag de auto bij aankomst en vertrek even het veld op, verder vragen wij je de auto op het parkeerterrein te parkeren. 

Je mag, in overleg, met maximaal twee honden komen kamperen. De honden dienen ten alle tijden aangelijnd te zijn en geen gevaar te vormen voor mede gasten. Let op, heb je samen met iemand anders geboekt? Dan geld dat je gezamenlijk maximaal twee honden mag hebben. Dit omdat de honden anders nog steeds bij elkaar zullen zijn en dit voor medekampeerders niet leuk is. 

Uitlaten graag enkel buiten het terrein en eventuele uitwerpselen graag netjes opruimen.

Accommodaties

Bij een verblijf korter dan een week, kunnen wij geen accommodatie van voorkeur toezeggen. Uiteraard houden wij waar mogelijk rekening met ieders voorkeuren, dus je mag het altijd aangeven.

Je bent op de dag van aankomst in de accommodaties welkom vanaf 15.00 uur. We vragen je op de dag van vertrek uiterlijk 10.00 uur de accommodatie te verlaten, zodat wij deze kunnen klaarmaken voor de volgende gasten. 

Wil je op de dag van vertrek langer blijven? Dit kan niet bij voorhand toegezegd worden. Tijdens je verblijf kun je overleggen of er ruimte is voor een late check out. Wil je er zeker van zijn dat je op de dag van vertrek langer gebruik kunt maken van de accommodatie, dan adviseren wij een dag extra te boeken (dit kan niet voor de vakantiehuisjes). Laat vertrek is niet mogelijk in de maanden mei t/m augustus. 
Wil je wat eerder komen? Overleg met ons of dit mogelijk is.

Ja, alle accommodaties beschikken over een mogelijkheid om te koken en zijn ingericht met voldoende servies. Ben je benieuwd naar de inventaris van jou accommodatie? Deze kun je vinden op de pagina van de betreffende accommodatie.

De vakantiehuisjes, glamping tenten en glamping dome tenten beschikken over privé sanitair in de accommodatie. Camper Brutus heeft wel een toilet, voor de douche kun je terecht in het sanitairgebouw. De ingerichte tent heeft geen eigen sanitair. Bij deze accommodatie kun je gebruik maken van de sanitaire voorzieningen van het sanitairgebouw.

Alle bedden hebben eenpersoons matrassen en zijn voorzien van een kussen en eenpersoons dekbed. Bedlinnen kun je bij ons huren, maar je mag ook je eigen beddengoed meenemen.

Dit zit niet standaard bij de reservering inbegrepen. Wel kun je dit bij ons huren. Voor de tarieven kun je terecht op onze tarievenpagina.

Dit zit niet standaard bij de inventaris inbegrepen. Wel kun je dit bij ons huren. In een handdoekenpakket zitten twee handdoeken (60×110 cm) en een gastendoekje. Voor de tarieven kun je terecht op onze tarievenpagina.

Dit zit niet standaard bij de inventaris inbegrepen. Wel kun je dit bij ons huren. Je huurt dan van ons twee theedoeken en een keukenhanddoek. Een dweiltje, spons en afwasmogelijkheid is standaard in de accommodatie aanwezig. Voor de tarieven kun je terecht op onze tarievenpagina.

Alleen in twee vakantiehuisjes en één glamping tent is één hond toegestaan. Op het terrein dient de hond ten alle tijden aangelijnd te zijn en geen gevaar te vormen voor mede gasten. Let op, heb je samen met iemand anders geboekt? Dan geld dat je gezamenlijk maximaal twee honden mag hebben. Dit omdat de honden anders nog steeds bij elkaar zullen zijn en dit voor medekampeerders niet leuk is. 

Uitlaten graag enkel buiten het terrein en eventuele uitwerpselen graag netjes opruimen.

Aangepast vakantiehuis

Ja, twee van onze vakantiehuisjes zijn aangepast voor mindervaliden. Dit zijn de twee huisjes die geschikt zijn voor twee tot vier personen.

Het gehele huisje is gelijkvloers. Er is een kleine drempel bij de voordeur, hier kunnen wij een oprijplaat neerleggen. De badkamer is aangepast met toiletbeugels en een douchestoel. De slaapkamer heeft een hoog-/laagbed. Aan de keukentafel en op het terras hebben wij meerdere stoelen met armleuningen.

Wij hebben naast het hoog-/laagbed en de aangepaste badkamer, oprijplaten, een papagaai voor het bed, bedhekken, een toiletverhoger en desgewenst nog een losse douchestoel (op pootjes). 

Wij hebben géén tillift, deze kun je huren via medipoint.

Ja, dat kan zeker. Medipoint levert hier met enige regelmaat spullen zoals een tillift of een trippelstoel. Dit moet je wel zelf regelen, vanwege de verzekering en eventuele onkosten. Een extra bed voor bijvoorbeeld in de huiskamer is helaas niet mogelijk. Medipoint kan niet aangeven wanneer deze na jouw verblijf weer wordt opgehaald, waardoor dit helaas in de knel komt te zitten met de aankomst van de volgende gasten.

Ja dat kan. Wij kunnen dit alleen niet voor je regelen. Je kunt dit zelf regelen met bijvoorbeeld Buurtzorg of een zelfstandig verpleegkundige. Mogelijk kan je eigen (thuis)zorg organisatie je hiermee helpen. 

Faciliteiten

In de schoolvakanties kun je dagelijks broodjes bij ons bestellen. Naast de vakanties kun je ook in de weekenden en feestdagen kun je broodjes bij ons bestellen.

Ja, dat mag, mits de barbecue wel van de grond af staat om kringen in het gras te voorkomen. Let je zelf op de veiligheid van de kinderen en de rookoverlast voor de buren?

Wij hebben verschillende vuurplaatsen op onze camping. Wij steken geregeld zelf het kampvuur aan, schuif gerust bij ons aan. Je mag ook altijd zelf gebruik maken van de vuurplaatsen. De vuurplaats is voor algemeen gebruik, deze kun je niet bij ons reserveren. Je mag gebruik maken van de vuur roosters die boven de vuurschalen staan. Een aantal glamping accommodaties hebben een eigen vuurschaal die gebruikt mag worden. Vanaf september mag je op je eigen kampeerplek kampvuur maken. Mits je hiervoor een vuurschaal of kachel gebruikt op poten, zodat het gras niet wegbrand. Let je wel op de veiligheid van iedereen? Mocht er vanwege droogte een vuurverbod zijn, wordt dit gerespecteerd en is het op dat moment niet mogelijk om een kampvuur te maken.

Ja, je kunt bij ons hout kopen. 

Deze winter zal er een elektrische laadpaal worden geplaatst op onze camping. Vanaf seizoen 2025 zal deze gebruikt kunnen worden. 

Ja, wij beschikken over een wasmachine en droger. Waar je tegen vergoeding gebruik van kunt maken.

Reserveren en annuleren

Het zou kunnen dat de reserveringsbevestiging in de spam-box terecht is gekomen. Kun je hem daar ook niet terugvinden, stuur ons gerust een mailtje, dan sturen wij een nieuwe reserveringsbevestiging. 

Ben je van plan bij ons te reserveren? Houdt er dan rekening mee dat je de gehele gereserveerde periode moet betalen. Ook als je zelf besluit eerder te vertrekken. Dit om teleurstellingen van andere gasten te voorkomen. Weet je tijdens je verblijf nog niet hoeveel nachten je wilt blijven? Overleg dan met ons of er ruimte is om dit nog wat open te houden. 

Wil je je reservering annuleren? Dan zijn er ten alle tijden kosten aan verbonden. Dit ongeacht de reden. Wij hanteren hierbij de voorwaarden van de organisatie ‘in het Groen’. Denk aan een annuleringsverzekering, wij raden je aan deze ten alle tijden af te sluiten. Lees gerust onze huisregels of onze algemene voorwaarden.

Nee, via ons kun je helaas geen annuleringsverzekering afsluiten. Via je eigen verzekeringsmaatschappij kun je vaak voor een klein bedrag een (doorlopende) annuleringsverzekering afsluiten. 

Wij zitten aangesloten bij de organisatie ‘In het Groen’ en hanteren hun voorwaarden. Als jij een kampeerplek of accommodatie hebt gereserveerd, kan iemand anders deze niet meer boeken. Het komt heel geregeld voor dat wij aan andere mensen moeten vertellen dat onze camping of accommodatie in hun gewenste periode niet meer vrij is. Bij annulering komt het hierdoor ook geregeld voor, dat de plek of accommodatie niet meer door iemand anders gehuurd wordt. Dit is ook de reden waarom wij adviseren een annuleringsverzekering af te sluiten, zodat deze kosten vergoed kunnen worden mocht je helaas moeten annuleren. 

Diversen

Ons terrein is niet geschikt voor grotere groepen. In het hoogseizoen (meivakantie, Hemelvaart, Pinksteren en de zomervakantie) zijn groepen tot max. 3 kampeerplekken/accommodaties toegestaan. Buiten dit seizoen is in overleg iets meer mogelijk. Let op, onze camping is niet geschikt voor vriendengroepen, sportclubs e.d. 

Op het kampeerterrein, in twee vakantiehuisjes en één glamping tent zijn huisdieren toegestaan.  Op het terrein dient de hond ten alle tijden aangelijnd te zijn en geen gevaar te vormen voor mede gasten. Let op, heb je samen met iemand anders geboekt? Dan geld dat je gezamenlijk maximaal twee honden mag hebben. Dit omdat de honden anders nog steeds bij elkaar zullen zijn en dit voor medekampeerders niet leuk is. 

Uitlaten graag enkel buiten het terrein en eventuele uitwerpselen graag netjes opruimen. In de Glamping Dome tenten, Camper Brutus en de Ingerichte de Waard tent zijn géén huisdieren toegestaan. 

Visite is welkom bij ons, zolang het niet een grote
groep is. Het is fijn als je het van tevoren even
aangeeft. Wij vragen wel een kleine vergoeding voor
gasten.

Ja, op onze camping is gratis WiFi aanwezig. 

Ons terrein is autoluw. Uiteraard mag je met de auto het kampeerveld op om uw kampeermiddel te plaatsen of met de auto naar de accommodatie om de spullen uit te laten. Verder vragen wij je de auto op het parkeerterrein te zetten. Wij hebben karren die je kunt gebruiken om spullen van de auto naar je kampeermiddel of accommodatie te krijgen. 

In Ruurlo is een treinstation. Deze is op 2,7 km van onze camping. Tevens is er bij de ingang van de Camping een HaltetaxiRRReis. HaltetaxiRRReis is een deeltaxi in Gelderland die op bestelling flexibel van halte naar halte rijdt. Met de haltetaxi reis je vlot van of naar een speciale haltetaxi-halte, bushalte of treinstation in de buurt. Er staat een haltetaxi-halte aan de [straatnaam] waar op- en uitgestapt kan worden.

Een haltetaxi is eenvoudig te reserveren via haltetaxiRRReis.nl, de 9292 app of telefonisch via

085 – 004 66 99. Doordeweeks rijdt de haltetaxi tussen 06.00 uur en 01.00 uur. In het weekend en op feestdagen tussen 08.00 uur en 00.00 uur. De haltetaxi rijdt in heel Gelderland.

Een haltetaxi moet minimaal één uur vooraf gereserveerd worden! Lees de voorwaarden op https://haltetaxi.rrreis.nl/

Nee, bij ons kun je geen fietsen huren. We zijn er diverse fiets verhuurbedrijven in de buurt. Fietsen kunnen ook door enkele verhuurbedrijven bij ons op de camping worden geleverd en weer worden opgehaald.

Heb je verder nog vragen?

Lees gerust onze huisregels of onze algemene voorwaarden. Natuurlijk mag je ook altijd contact met ons opnemen.

Kom genieten in de Achterhoek!

Zien we je binnenkort?